Luminos-nowa apka

Awatar użytkownika
Patrix
Site Admin
Posty: 932
Rejestracja: 08 kwie 2019, 08:31

Luminos-nowa apka

Post autor: Patrix » 24 gru 2021, 23:12

Ktoś zna,używa? Całkiem przez przypadek, czytając SGL natknąłem się na ten program. Są dwie wersje-darmowa i płatna. Jak nie trudno się domyśleć, darmowa jest okrojona na maxa i choć wygląda ciekawie, to zastanawiam się, czy mając Sky Safari warto kupować coś nowego. Ktoś coś wie na ten temat więcej?

luminos.jpg
...

Awatar użytkownika
midimariusz
Posty: 657
Rejestracja: 11 wrz 2021, 19:59

Re: Luminos-nowa apka

Post autor: midimariusz » 24 gru 2021, 23:16

Niestety nie ma pod androida.
Mój blog

Awatar użytkownika
Patrix
Site Admin
Posty: 932
Rejestracja: 08 kwie 2019, 08:31

Re: Luminos-nowa apka

Post autor: Patrix » 07 sty 2022, 20:21

Apka w wersji darmowej potestowana. Niestety prawie wszystkie funkcje w wersji darmowej są wyłączone i trudno napisać coś sensownego, niemniej jednak apka nawet tak okrojona wygląda ciekawie, że tak powiem jest "gadżeciarska". Wyglądem podobna do SkySafari, a jednak bardziej podchodzi mi do gustu właśnie Luminos, no ale dla wyglądu jej nie kupię, a nie wiadomo jak wersja płatna funkcjonuje, więc osobiście zostaje przy SS.
...

Awatar użytkownika
midimariusz
Posty: 657
Rejestracja: 11 wrz 2021, 19:59

Re: Luminos-nowa apka

Post autor: midimariusz » 07 sty 2022, 21:10

Tego programu nie testowałem, ale testowałem chyba wszystkie aplikacje na Android i powiem, że są w sumie dwie alikacje:
- jest docecowe Sky Safari w wersji Pro
- i jest cala reszta - tymczasowa

Nie widziałem aplikacji, która zbliżyłaby się do SS.

Za to jest jeszcze jeden program Astromist, który bije a głowę możliwościami SS.

Niestety nie ma wersji na Android, jest na IPhone, ale ostatnia aktualizacja jest z 2010 r.
Mój blog

ODPOWIEDZ
meble do salonu klasyczne stylowe meble do salonu i jadalni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości