To już 3-latka jak powstało forum...

Awatar użytkownika
Setaarius
Site Admin
Posty: 4289
Rejestracja: 03 wrz 2017, 22:36

To już 3-latka jak powstało forum...

Post autor: Setaarius » 09 paź 2020, 21:32

...i wszystko wskazuje, że do czterech dobijemy. Przegapiłem, ale było to 4 września 2020 roku. Od 2017 roku przeszło przez forum trochę osób. Może nie zbyt dużo, ale w końcu to małe lokalne forum z aspiracjami ;)
Szkoda, że niektórzy poodchodzili. Mam nadzieję, że kiedyś powrócą.
Super że pojawiają się nowi użytkownicy. Być może kiedyś uda się zrobić społeczność 15-20 stałych osób jeżdżących na spotkania tym bardziej, że mamy świetne miejsca do obserwacji i fotografowania, a nie dawno zebraliśmy się w siedem osób, które przywiozło ze sobą jeszcze więcej sprzętu. Sądzę, że wiele osób może nam tego zazdrościć.
Chciałbym wszystkim obecnym i nieobecnym podziękować za minione trzy lata. Tworzycie wspaniałą ekipę, z którą można dzielić to piękne hobby :!:
Mam nadzieję, że będzie nas z czasem trochę więcej, a przede wszystkim, że będziemy dalej spędzać wspaniale czas oddając się naszej pasji...

Awatar użytkownika
Patrix
Site Admin
Posty: 932
Rejestracja: 08 kwie 2019, 08:31

Re: To już 3-latka jak powstało forum...

Post autor: Patrix » 15 paź 2020, 19:39

Czyli skoro forum ma trzy lata, to ja jestem jakoś od połowy jego istnienia tutaj obecny. I muszę przyznać, że to był mój najlepszy czas spędzony pod niebem od kilkunastu lat mojej astronomii, zarówno jeżeli chodzi o towarzystwo, jak i o jakość nieba. O dostępnym sprzęcie do oglądanie już nie wspomnę :arrow: :!:

Waldi, odśnież działkę pod koniec grudnia, żebym miał gdzie zaparkować ;)
...

waldi1
Posty: 292
Rejestracja: 17 lis 2018, 11:27

Re: To już 3-latka jak powstało forum...

Post autor: waldi1 » 15 paź 2020, 22:04

To ja w z moim pierwszym kontem byłem drugi na forum po Sebie ;) tylko zapomniałem hasła do konta i trza było utworzyć nowe :lol:
Patryk powiem ci że na Smerekowie sprawa odśnieżania wygląda dużo lepiej niż na terenach miejskich.Tam odsniezaja bardzo szybko po opadach.Jedyny problem to wydrapać się na górę.

Awatar użytkownika
Setaarius
Site Admin
Posty: 4289
Rejestracja: 03 wrz 2017, 22:36

Re: To już 3-latka jak powstało forum...

Post autor: Setaarius » 17 paź 2020, 09:31

Tam u Ciebie z kontem było coś dziwnego, bo nie raz zmieniałem hasła jak ktoś zapomniał i wszystko działało, a tutaj coś było nie tak...

waldi1
Posty: 292
Rejestracja: 17 lis 2018, 11:27

Re: To już 3-latka jak powstało forum...

Post autor: waldi1 » 17 paź 2020, 11:08

Setaarius pisze:
17 paź 2020, 09:31
Tam u Ciebie z kontem było coś dziwnego, bo nie raz zmieniałem hasła jak ktoś zapomniał i wszystko działało, a tutaj coś było nie tak...
No dokładnie.

ODPOWIEDZ
meble do salonu klasyczne stylowe meble do salonu i jadalni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości