Honorowy MEDAL POPULARYZATORÓW ASTRO dla waszej ekipy - pół żartem, pół serio ;)

Awatar użytkownika
s-o-c-z-i
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2020, 14:15

Honorowy MEDAL POPULARYZATORÓW ASTRO dla waszej ekipy - pół żartem, pół serio ;)

Post autor: s-o-c-z-i » 07 lis 2021, 23:40

Pragnę poinformować, że nieformalne stowarzyszenie "ASTROBRAĆ" zadecydowało o przyznaniu waszej ekipie astropoludnie.pl honorowego MEDALU za dotychczasowe dokonania w promocji astronomii amatorskiej w Polsce. :D

Macie jeden z największych teleskopów w Polsce oraz prężnie działacie w ATM, jak i tworzycie obszerne opracowania pomocne w planowaniu obserwacji, chętnie chwaląc się swymi dokonaniami na zlotach i budząc zachwyt publiki. Prowadzicie ciekawe projekty, zarówno obserwacyjne, jak i innowacyjne rozwiązania w konstruowaniu. Aktywnie uczestniczycie w spotkaniach lokalnych, przyciągając nowych uczestników oraz na wszystkich ogólnopolskich astroforach będąc dobrze rozpoznawalnymi od lat. Kiedy potrzeba wyciągacie pomocną dłoń do innych astrobraci, służąc dobrą radą i doświadczeniem.

Życzymy kolejnych sukcesów i świetlanej przyszłości waszej grupy. :)

Niniejszym przekazuję ten symboliczny medal w wasze ręce ;)
Załączniki
honorowy-medal.png

Awatar użytkownika
ASTRO_magda
Posty: 39
Rejestracja: 18 maja 2021, 20:33

Re: Honorowy MEDAL POPULARYZATORÓW ASTRO dla waszej ekipy - pół żartem, pół serio ;)

Post autor: ASTRO_magda » 08 lis 2021, 19:48

Bardzo nam miło i w takim razie zapraszamy częściej na nasze forum wszystkich zainteresowanych spoza niego, bo stanowimy zespół nie tylko ludzi nakręconych na astro ale i nieraz przyjaciół. Nasze spotkania obserwacyjne to zawsze duża dawka wiedzy i humoru. Czas spędzamy razem pod naszym wspólnym niebem, to wartościowe chwile i ja osobiście bardzo go sobie cenię.
Z tego miejsca dziękuję wszystkim forumowiczom za to, że JESTEŚCIE i że Wam się CHCE oraz tym, którzy dostrzegają wartość w tym, co tworzymy RAZEM 😊
Dziękuję, dobranoc 😁
Niech nam gwiazdy sprzyjają! 🌠

https://youtu.be/pwI7_wdPPHw

Awatar użytkownika
s-o-c-z-i
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2020, 14:15

Re: Honorowy MEDAL POPULARYZATORÓW ASTRO dla waszej ekipy - pół żartem, pół serio ;)

Post autor: s-o-c-z-i » 09 lis 2021, 19:45

Chłopaki chyba aż zaniemówili z wrażenia. Niestety nie udało mi się zmieścić żadnej dużej kratownicy na odznace, co wyraziłem żartem obok. ;)
Dla dorosłych chłopów może i za bardzo bajkowa wersja wyróżnienia, ale dzieci zapewne mogłoby zachęcić zdecydowanie do astro, nawet tych z waszego grona.

Jakby co, szanowanym kolegom nigdy nie odmawiam udostępnienia na priv pliku wektorowego do wydrukowania, także w wersji na białym tle. :ugeek:

Awatar użytkownika
midimariusz
Posty: 657
Rejestracja: 11 wrz 2021, 19:59

Re: Honorowy MEDAL POPULARYZATORÓW ASTRO dla waszej ekipy - pół żartem, pół serio ;)

Post autor: midimariusz » 09 lis 2021, 20:59

Zmien slowo Astromaniak na Astropoludnie

Trochę przytłacza ilość elementów.

Także gratuluję medalu!
Mój blog

ODPOWIEDZ
meble do salonu klasyczne stylowe meble do salonu i jadalni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości