Po dziwnym czerwcu…część 1

Awatar użytkownika
Setaarius
Site Admin
Posty: 4289
Rejestracja: 03 wrz 2017, 22:36

Po dziwnym czerwcu…część 1

Post autor: Setaarius » 11 lip 2021, 13:27

…kiedy chyba nikomu się nie chciało nadszedł lipiec, kiedy już się chce. W przeciągu tygodnia zaliczyliśmy 3 noce obserwacyjne podczas 4-ch wyjazdów :lol: .
Pierwszy wypad trafił się w niedzielę 4 lipca. Marcin przywiózł swój szukacz czyli 20 cali, ja jak zwykle nie przywiozłem nic tak jak i Magda, Patryk vel palę oll najt (nie było Cię w maju więc masz swój przydomek z opóźnieniem) 😊, palił jak zwykle co mógł, chociaż nie wypaliło mu to, ale o tym trochę później, pojawił się pierwszy raz Adam ze swoim sprzętem i trafił trochę pechowo ponieważ…
…niestety ta noc nie należała do udanych. Prognozy nie były najgorsze. Początkowo miało być czysto od 23.00 więc niemal w idealnym momencie. Następnie przesunęło się to na 23.30 więc wciąż rewelacyjnie. Jednak chmury nie odpuszczały i raz za razem pokrywały nieomal całe niebo. Marcin ze swoimi dwoma nowymi koleżankami walczył trochę z najjaśniejszymi DS-ami co mam nadzieję sam opisze, Adam doskakiwał do nich, korzystając z dziur w chmurach, żeby chociaż trochę móc skorzystać z 20 cali.
Jednak mimo to wieczór był udany. Mieliśmy okazję, żeby spokojnie porozmawiać, zaliczyliśmy spacer po górach i około 00.30 planując wyjście następnego ranka do pracy i nie czekając na kolejne sprawdzenie się prognoz iż ma się wyklarować oddaliłem się w kierunku domu.
Oczywiście rzekomo jak pojechałem zrobiła się piękna pogoda i chmury uciekły, ale o tym na pewno nie omieszkają napisać Patryk i Marcin…
Tam są komary (Na Smerekowie nie ma i jest lepsze niebo) :lol:

ODPOWIEDZ
meble do salonu klasyczne stylowe meble do salonu i jadalni

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości